Back To Top

TestUbytko

Ubytovanie

Areál s celkovou kapacitou 88 lôžok pozostáva z Ubytovne Oliver a samostatných chatiek. Preferujeme ubytovanie na minimálne 6 nocí, so zálohou.

Izby aj chatky sú zariadené lôžkami v príslušnom počte, nočnými stolíkmi s lampičkami, úložným priestorom a chladničkou. Hostia ubytovaní v izbách majú spoločné sociálne zariadenia v budove turistickej Ubytovne Oliver, pre hostí ubytovaných v chatkách sú k dispozícii novovybudované spoločné sociálne zariadenia vo vzdialenosti 10 m od chatiek. V izbách i chatkách je dostupné bezplatné WiFi pripojenie na internet. Okrem ubytovacích služieb Vám ponúkame aj možnosť celodenného stravovania v našej jedálni. Plná penzia zahŕňa kontinentálne raňajky, obed (polievka a výber z dvoch hlavných jedál) a večeru (výber z dvoch hlavných jedál). V jedálni si môžete objednať taktiež alko a nealko nápoje a iné občerstvenie. K dispozícii sú nasledovné ubytovacie jednotky:

Ubytovňa - Oliver

– päť 2-lôžkových izieb v Ubytovni Oliver
– štyri 4-lôžkové izby v Ubytovni Oliver
– jedna 6-lôžková izba v Ubytovni Oliver

Cenník

  • 30,00 € / noc
  • 60,00 € / noc
  • 70,00 € / noc

Chatky

– štyri 2-lôžkové chatky
– šesť 4-lôžkových chatiek
– Chatka Helenka – 12 lôžok, kuchyňa, ohnisko, vyhradené rybárske miesto
– Chatka Pascalino – 12 lôžok, kuchyňa, ohnisko, iba 20 m od brehu

Cenník

  • 25,00 € / noc
  • 50,00 € / noc
  • 180 €/ noc / objekt
  • 168€ / noc / objekt

Dovoľte nám pár postrehov

Rekreačný areál Ormet rád privíta všetkých návštevníkov. Apelujeme však na každého hosťa o dodržiavanie podmienok a udržiavanie poriadku v areáli. Zakazuje sa poškodzovať majetok, ktorý sa v stredisku nachádza, ničiť dreviny, lámať konáre. Návštevník je povinný dodržiavať nočný kľud, rešpektovať prítomnosť ostatných hostí ako cez deň, tak i v noci. Do areálu nie je povolený vstup s vlastným ...............reproduktorom. Prosíme tiež rodičov, aby mali prehľad, kde sa ich ratolesti nachádzajú.
Upozorňujeme, že pri porušení podmienok si prevádzkovateľ vyhradzuje právo vyhostenia z areálu. Za pochopenie ďakujeme a prajeme vám príjemný oddych.

TELL ME MORE

Make a splash with WaveRide, designed for everyone passionate about all things surfing.

156-677-124-442-2887
info@wordpress.com
184 Main Collins Street Victoria 8007
Follow Us: